Minulý pátek jsme na naší škole přivítali odbornou delegaci z provincie Gyeongsangnam-do v Jižní Koreji. Skupinu tvořili školští inspektoři, pedagogové a zástupci vzdělávacího institutu.
Během návštěvy jsme představili fungování školy, naše studijní obory, spolupráci se zaměstnavateli i uplatnění absolventů v praxi. Součástí programu byla také prohlídka školy a diskuze o moderních přístupech ke vzdělávání, ale také o rozdílech a podobnostech českého a korejského školského systému.
Setkání proběhlo ve velmi inspirativní a přátelské atmosféře a jsme rádi, že naše škola může být součástí mezinárodní spolupráce a sdílení zkušeností napříč světem.
